Plugins - Migration, Backup, Staging – WPvivid Backup &amp - en to nl translation catalogue (583 entries)

en:  < Pre page
nl:  < Vorige pagina

en:  Next page >
nl:  Volgende pagina >

en:  for faster solutions.
nl:  voor snellere oplossingen.

en:  for higher task success rate.
nl:  voor een hoger succespercentage van taken.

en:  times when encountering a time-out error
nl:  keer als er een time-out fout optreedt

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

en: + Add another schedule
nl: + Andere plannig toevoegen

en: - Select -
nl: - Selecteer -

en: ->If backups are stored in remote storage, our plugin will retrieve the backup to your web server first. This may take a little time depending on the size of backup files. Please be patient. Then you can download them to your PC.
nl: -> Als back-ups worden opgeslagen in externe opslag, zal onze plugin de back-up eerst ophalen op je webserver. Dit kan enige tijd duren, afhankelijk van de grootte van de back-up bestanden. Wees geduldig. Daarna kan je ze downloaden naar je PC.

en: ->If backups are stored in web server, the plugin will list all relevant files immediately.
nl: ->Als back-ups zijn opgeslagen op de webserver, zal de plugin alle relevante bestanden direct weergeven.

en: 1. Create and download backups for a specific child site
nl: 1. Maak en download back-ups voor een specifieke subsite

en: 1. Download a backup in backups list to your computer.
nl: 1. Download een back-up in de lijst met back-ups naar je computer.

en: 1. In order to successfully complete the migration, you'd better deactivate <a href="https://wpvivid.com/best-redirect-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">301 redirect plugin</a>, <a href="https://wpvivid.com/8-best-wordpress-firewall-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">firewall and security plugin</a>, and <a href="https://wpvivid.com/best-free-wordpress-caching-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">caching plugin</a> (if they exist) before transferring website.
nl: 1. Om de migratie succesvol te voltooien, kan je het beste deactiveren <a href="https://wpvivid.com/best-redirect-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">301 omleiden plugin</a>, <a href="https://wpvivid.com/8-best-wordpress-firewall-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">firewall en security plugin</a>, en <a href="https://wpvivid.com/best-free-wordpress-caching-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">caching plugin</a> (als die er zijn) voor de overdracht van de site.

en: 1. Visit Key tab page of WPvivid backup plugin of destination site.
nl: 1. Bezoek de sleutel tab pagina van WPvivid backup plugin van de bestemmingssite.

en: 12 Hours
nl: 12 uur

en: 12Hours
nl: 12 uren

en: 2 domains
nl: 2 domeinen

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 2. Generate a key by clicking Generate button and copy it.
nl: 2. Genereer een sleutel door op de Genereer knop te klikken en kopieer deze.

en: 2. Please migrate website with the manual way when using <strong>Local by Flywheel</strong> environment.
nl: 2. Migreer site met de handmatige manier wanneer je <strong>Local by Flywheel</strong> omgeving gebruikt.

en: 2. Set backup schedules for all child sites
nl: 2. Back-up schema's instellen voor alle subsites

en: 2. Upload the backup to destination site. There are two ways available to use:
nl: 2. Upload de back-up naar de bestemmingssite. Er zijn twee beschikbare manieren om te gebruiken:

en: 2.1 Upload the backup to the upload section of WPvivid backup plugin in destination site.
nl: 2.1 Upload de back-up naar de uploadsectie van WPvivid backup plugin in de bestemmingssite.

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: 3. Go back to this page and paste the key in key box below. Lastly, click Save button.
nl: 3. Ga terug naar deze pagina en plak de sleutel in het sleutel box hieronder. Klik tenslotte op de knop Opslaan.

en: 3. Once done, the backup appears in backups list. Then, restore the backup.
nl: 3. Zodra je klaar bent, verschijnt de back-up in de lijst met back-ups. Zet vervolgens de back-up terug.

en: 3. Set WPvivid Backup Free and Pro settings for all child sites
nl: 3. Stel WPvivid Backup Free en Pro instellingen in voor alle subsites

en: 4. Install, claim and update WPvivid Backup Pro for child sites in bulk
nl: 4. Installeer, claim en update WPvivid Backup Pro voor subsites in bulk

en: 5. Set up remote storage for child sites in bulk (for WPvivid Backup Pro only)
nl: 5. Stel externe opslag in voor subsites in bulk (alleen voor WPvivid Backup Pro)

en: 8 hours
nl: 8 uur

en: <strong>Tips: </strong>Some web hosts may restrict the connection between the two sites, so you may get a 403 error or unstable connection issue when performing auto migration. In that case, it is recommended to manually transfer the site.
nl: <strong>Tips:</strong> sommige webhosts kunnen de verbinding tussen de twee sites beperken, zodat je een 403 fout bericht of een instabiele verbinding kan krijgen bij het uitvoeren van automatische migratie. In dat geval, is het aanbevolen om de site handmatig over te zetten.

en: A backup type is required.
nl: Een back-up type is vereist.

en: A key is required.
nl: Een sleutel is vereist.

en: A lower value will help speed up the process of creating a staging site. However, if your server has a limit on the number of requests, a higher value is recommended.
nl: Een lagere waarde helpt het proces van het maken van een staging site te versnellen. Als je server echter een limiet heeft op het aantal aanvragen, wordt een hogere waarde aanbevolen.

en: A name to help you identify the storage if you have multiple remote storage connected.
nl: Een naam om je te helpen de opslag te identificeren als je meerdere externe opslagplaatsen hebt aangesloten.

en: A task is already running. Please wait until the running task is complete, and try again.
nl: Er is al een taak bezig. Wacht tot de lopende taak is afgerond en probeer het opnieuw.

en: About backup download
nl: Over back-up download

en: Absolute path must exist(e.g. /home/username)
nl: Absoluut pad moet bestaan (bijv. /home/username)

en: Absolute path must exist(e.g. /var)
nl: Absoluut pad moet bestaan (bijv. /var)

en: Action
nl: Actie

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Add Now
nl: Nu toevoegen

en: Add a storage
nl: Een opslagruimte toevoegen

en: Adjust
nl: Aanpassen

en: Adjust Advanced Settings
nl: Pas geavanceerde instellingen aan

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for WPvivid backup plugin in restore process. We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some web hosting providers may not support this.
nl: Pas deze waarde aan om een tijdelijke PHP geheugen limiet toe te passen voor WPvivid backup plugin tijdens het terugzetten. Standaard stellen we deze waarde in op 256M. Verhoog de waarde als je een memory exhausted fout tegenkomt. Opmerking: sommige web hosting providers ondersteunen dit mogelijk niet.

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for WPvivid backup plugin to run a backup. We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some web hosting providers may not support this.
nl: Pas deze waarde aan om een tijdelijke PHP geheugen limiet toe te passen voor WPvivid backup plugin om een back-up uit te voeren. Standaard stellen we deze waarde in op 256M. Verhoog de waarde als je een memory exhausted fout tegenkomt. Opmerking: sommige web hosting providers ondersteunen dit mogelijk niet.

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for the plugin to create a staging site. 
                    We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some 
                    web hosting providers may not support this.
nl: Pas deze waarde aan om een tijdelijke PHP geheugen limiet toe te passen voor de plugin om een staging site te maken. 
                    We stellen deze waarde standaard in op 256M. Verhoog de waarde als je een geheugen exhausted fout tegenkomt. Opmerking: sommige 
                    web hosting providers ondersteunen dit mogelijk niet.

en: Advanced Schedule
nl: Geavanceerde planning

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: All Authors
nl: Alle auteurs

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Folders
nl: Alle mappen

en: All backups will be uploaded to this directory.
nl: Alle back-ups zullen worden geüpload naar deze folder.

en: Already Done
nl: Al gedaan

en: Always send an email notification when a backup is complete
nl: Altijd een e-mail melding verzenden wanneer de back-up afgerond is

en: Amazon S3 Bucket Name(e.g. test)
nl: Amazon S3 bucket naam (bijv. test)

en: Amazon S3 access key
nl: Amazon S3 toegang sleutel

en: Amazon S3 secret key
nl: Amazon S3 geheime sleutel

en: An email address is required.
nl: Een e-mailadres is vereist.

en: Anyone can visit the staging site
nl: Iedereen kan de site in de testomgeving bezoeken

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you sure to continue?
nl: Weet je zeker dat je door wil gaan?

en: Are you sure to delete the selected snapshots? These snapshots will be deleted permanently.
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde momentopnames van de database wilt verwijderen? Deze momentopnames zullen permanent worden verwijderd.

en: Are you sure to delete this staging site?
nl: Weet je zeker dat je deze staging site wil verwijderen?

en: Are you sure to remove the selected backups? These backups will be deleted permanently.
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde back-ups wilt verwijderen? Deze back-ups zullen permanent worden verwijderd.

en: Are you sure to remove this backup? This backup will be deleted permanently.
nl: Weet je zeker dat je deze back-up wilt verwijderen? Deze back-up zal permanent worden verwijderd.

en: Are you sure to restart this staging site?
nl: Weet je zeker dat je deze staging site opnieuw wil opstarten?

en: Are you sure you want to delete all the exported files in the /ImportandExport folder? All the export files in the folder will be permanently deleted.
nl: Weet je zeker dat je alle geëxporteerde bestanden in de map /ImportandExport wil verwijderen? Alle exportbestanden in de map worden permanent verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this snapshot?
nl: Weet je zeker dat je deze momentopname wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to restore this snapshot?
nl: Weet je zeker dat je deze momentopname wilt herstellen?

en: As Amazon S3 and DigitalOcean Space have upgraded their connection methods, please delete the previous connections and re-add your Amazon S3/DigitalOcean Space accounts to make sure the connections work.
nl: Aangezien Amazon S3 en DigitalOcean Space hun verbindingsmethoden hebben geüpgraded, de vorige verbindingen te verwijderen en je Amazon S3/DigitalOcean Space accounts opnieuw toe te voegen om er zeker van te zijn dat de verbindingen werken.

en: Assign author
nl: Auteur toewijzen

en: Authenticate with Dropbox
nl: Autoriseren bij Dropbox

en: Authenticate with Google Drive
nl: Autoriseren bij Google Drive

en: Authenticate with Microsoft OneDrive
nl: Authentificeren met Microsoft OneDrive

en: Authentication failed, the client_secrets.json file is missing. Please make sure the client_secrets.json file is in wpvivid-backuprestore\includes\customclass directory.
nl: Authenticatie mislukt, de client_secrets.json bestand ontbreekt. Zorg ervoor dat het client_secrets.json bestand in de wpvivid-backuprestore folder staat.

en: Authentication failed, the format of the client_secrets.json file is incorrect. Please delete and re-install the plugin to recreate the file.
nl: Authenticatie mislukt, het format van het client_secrets.json bestand is onjuist. Verwijder de plugin en herinstalleer deze om het bestand opnieuw aan te maken.

en: Authentication is done, please continue to enter the storage information, then click 'Add Now' button to save it.
nl: Authenticatie is gedaan, ga verder met het invoeren van de opslag informatie, klik dan op de 'Nu toevoegen' knop om het op te slaan.

en: Author
nl: Auteur

en: Auto-Migration
nl: Automigratie

en: Back
nl: Terug

en: Back Up Manually
nl: Back-up handmatig

en: Back up symlink folders. Including symlink folders may cause backup/migration failure. Uncheck this option unless you know how symlink folders work.
nl: Maak een back-up van symlink mappen. Het opnemen van symlink mappen kan leiden tot mislukte back-ups/migraties. Vink deze optie uit tenzij je weet hoe symlink mappen werken.

en: Backup
nl: Back-up

en: Backup & Restore
nl: Back-up & terugzetten

en: Backup Cache Size:
nl: Back-up cache grootte:

en: Backup Folder
nl: Back-up map

en: Backup Logs
nl: Back-up logs

en: Backup Now
nl: Back-up nu

en: Backup Schedule
nl: Back-up planning

en: Backup Size:
nl: Back-up grootte:

en: Backup compression method.
nl: Back-up compressiemethode.

en: Backup performance mode.
nl: Back-up prestatiemodus.

en: Backups
nl: Back-ups

en: Because Dropbox has upgraded their API on September 30, 2021, the new API is no longer compatible with the previous app's settings. Please re-add your Dropbox storage to ensure that it works properly.
nl: Omdat Dropbox op 30 september 2021 een upgrade van hun API heeft uitgevoerd, is de nieuwe API niet langer compatibel met de instellingen van de vorige app. Voeg je Dropbox opslag opnieuw toe om ervoor te zorgen dat het goed werkt.

en: Being subjected to mechanisms of PHP, a scheduled backup task for your site will be triggered only when the site receives at least a visit at any page.
nl: Omdat het onderworpen is aan mechanismen van PHP, zal een geplande back-uptaak voor je site alleen worden geactiveerd wanneer de site minstens een bezoek ontvangt op een willekeurige pagina.

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Calculate Sizes
nl: Groottes berekenen

en: Calculate the size of files, folder and database before backing up
nl: Bereken de grootte van bestanden, mappen en databases voordat je een back-up maakt

en: Calculating the size of files, folder and database timed out. If you continue to receive this error, please go to the plugin settings, uncheck 'Calculate the size of files, folder and database before backing up', save changes, then try again.
nl: De berekening van de grootte van bestanden, mappen en databases is uitgelopen. Als je deze fout bericht blijft krijgen, ga dan naar de instellingen van de plugin, vink 'Bereken de grootte van bestanden, mappen en databases voordat je back-ups maakt' uit, sla de wijzigingen op en probeer het opnieuw.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: ChangeLog
nl: Changelog

en: Check the option to use Amazon S3 Standard-Infrequent Access (S3 Standard-IA) storage class for data transfer.
nl: Vink de optie aan om Amazon S3 Standard-Infrequent Access (S3 Standard-IA) opslagklasse te gebruiken voor gegevensoverdracht.

en: Check the option to use Amazon S3 server-side encryption to protect data.
nl: Vink de optie aan om Amazon S3 server side encryptie te gebruiken om gegevens te beschermen.

en: Checking this option will speed up your scans but may produce lower accuracy.
nl: Het aanvinken van deze optie versnelt je scans, maar kan een lagere nauwkeurigheid opleveren.

en: Cheers! WPvivid Backup plugin has restored successfully your website. If you found WPvivid Backup plugin helpful, a 5-star rating would be highly appreciated, which motivates us to keep providing new features.
nl: Santé! WPvivid Backup plugin heeft je site succesvol teruggezet. Als je WPvivid Backup plugin nuttig vond, zou een 5 sterren beoordeling zeer gewaardeerd worden, wat ons motiveert om nieuwe functies te blijven aanbieden.

en: Choose an export from your computer to import:
nl: Kies een export van je computer om te importeren:

en: Choose at least one storage location for backups.
nl: Kies ten minste één opslaglocatie voor back-ups.

en: Choose at least one type of junk files for deleting.
nl: Kies tenminste 1 type junk bestanden om uit te wissen.

en: Choose one storage from the list to be the default storage.
nl: Kies een opslag methode van de lijst als standaard opslag.

en: Choose post type
nl: Kies berichttype

en: Choose the content you want to transfer
nl: Kies de inhoud die je wilt overbrengen

en: Choose what to export
nl: Kies wat je wilt exporteren

en: Choose what to migrate
nl: Kies wat je wilt migreren

en: Chunk Size
nl: Chunk grootte

en: Class PclZip is not detected. Please update or reinstall your WordPress.
nl: Klasse PclZip is niet gedetecteerd. Update of installeer je WordPress opnieuw.

en: Click 'Export' button to save WPvivid settings on your local computer.
nl: Klik de "Export" knop om de WPvivid instellingen op te slaan op je computer.

en: Click OK to start creating fresh WordPress install.
nl: Klik op OK om een nieuwe WordPress installatie te starten.

en: Click OK to start creating the staging site.
nl: Klik op OK om het aanmaken van de staging site te starten.

en: Click the button to add the storage.
nl: Klik op de knop om de opslag toe te voegen.

en: Click the button to complete website restore or migration
nl: Gebruik de knop om het herstellen of migreren van de site te voltooien

en: Click the button to connect to Amazon S3 storage and add it to the storage list below.
nl: Klik op de knop om te verbinden met de Amazon S3 en voeg het toe aan de onderstaande lijst.

en: Click the button to connect to DigitalOcean Spaces storage and add it to the storage list below.
nl: Klik op de knop om te verbinden met de DigitalOcean Spaces en voeg het toe aan de onderstaande lijst.

en: Click the button to connect to FTP server and add it to the storage list below.
nl: Klik op de knop om met FTP server te verbinden en voeg het toe aan onderstaande lijst.

en: Click the button to connect to SFTP server and add it to the storage list below.
nl: Klik de knop om de connectie te maken met de SFTP server en voeg het toe aan de opslag lijst hieronder.

en: Click the button to save the changes.
nl: Klik op de knop om de wijzigingen op te slaan.

en: Click to get Dropbox authentication.
nl: Klik om Dropbox authenticatie te krijgen.

en: Click to get Google authentication.
nl: Klik om Google authenticatie te krijgen.

en: Click to get Microsoft authentication.
nl: Klik om Microsoft authenticatie te krijgen.

en: Clicking the 'Scan' button to find unused images in your media folder. Currently it only scans JPG and PNG images.
nl: De 'Scan' knop gebruiken om ongebruikte afbeeldingen in je map Media te vinden. Op dit moment wordt er alleen gezocht naar afbeeldingen in JPG en PNG format.

en: Clone or copy WP sites then move or migrate them to new host (new domain), schedule backups, transfer backups to leading remote storage. All in one.
nl: Kloon of kopieer WP sites en verplaats of migreer ze naar een nieuwe host (nieuw domein), plan back-ups, zet back-ups over naar toonaangevende externe opslag. Alles in één.

en: Clone then Transfer
nl: Klonen en daarna verplaatsen

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment the export (optional)
nl: Geef aanvullende gegevens voor de export (optioneel)

en: Comment the export:
nl: Geef aanvullende gegevens voor de export:

en: Comments
nl: Reacties

en: Compress Files Every
nl: Comprimeer bestanden elke

en: Count
nl: Aantal

en: Create A Fresh WordPress Install
nl: Maak een schone installatie van WordPress

en: Create A Staging Site
nl: Maak een site in een testomgeving

en: Create Database Snapshots
nl: Momentopname van database maken

en: Create a Manual Backup
nl: Maak een handmatige back-up

en: Creating scheduled tasks failed. Please try again later.
nl: Aanmaken van geplande taken is mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: Current Version:
nl: Huidige versie:

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Path
nl: Aangepast pad

en: Customize the directory where you want to store backups within the Bucket.
nl: Pas de folder aan waar je de back-ups in de bucket wilt opslaan.

en: Customize the directory where you want to store backups within the Space.
nl: Pas de folder aan waar je de back-ups in de bucket wil opslaan in Space.

en: DB Copy Count
nl: DB kopie aantal

en: DB Replace Count
nl: DB vervanging aantal

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Database + Files (WordPress Files)
nl: Database + bestanden (WordPress bestanden)

en: Database Snapshots
nl: Momentopnames van database

en: Database access method.
nl: Database toegangsmethode.

en: Date
nl: Datum

en: Delay Between Requests
nl: Vertraging tussen aanvragen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Exported Files In Folder
nl: Geëxporteerde bestanden in map verwijderen

en: Delete Image URL
nl: Afbeelding URL verwijderen

en: Delete all images
nl: Verwijder alle afbeeldingen

en: Delete selected images
nl: Verwijder geselecteerde afbeeldingen

en: Delete the backup
nl: Verwijder de back-up

en: Delete the selected backups
nl: Verwijder de geselecteerde back-ups

en: Deleting a remote storage will make it unavailable until it is added again. Are you sure to continue?
nl: Het verwijderen van een externe opslag maakt deze onbeschikbaar totdat deze opnieuw wordt toegevoegd. Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nl: De details worden hierboven weergegeven. De importeerfunctie zal nu een andere parser proberen...

en: DigitalOcean Spaces access key
nl: DigitalOcean Spaces toegangssleutel

en: DigitalOcean Spaces secret key
nl: DigitalOcean Spaces geheime sleutel

en: Display domain(url) of current site in backup name. (e.g. domain_wpvivid-5ceb938b6dca9_2019-05-27-07-36_backup_all.zip)
nl: Geef domein (URL) van huidige site weer in back-up naam. (bijv. domain_wpvivid-5ceb938b6dca9_2019-05-27-07-36_backup_all.zip)

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Domains
nl: Domeinen

en: Downloaded Size:
nl: Gedownloade grootte:

en: Drop files here
nl: Bestanden hier plaatsen

en: Edit the remote storage
nl: Bewerk de externe opslaglocatie

en: Empty
nl: Leeg

en: Empty post id
nl: Leeg bericht id

en: Enable Incremental Backup
nl: Incrementele back-up inschakelen

en: Enable Quick Scan
nl: Snelle scan inschakelen

en: Enable backup schedule
nl: Back-up schema inschakelen

en: Enable email report
nl: E-mail rapport inschakelen

en: Enter Your Amazon S3 Account
nl: Voer je Amazon S3 account in

en: Enter Your DigitalOcean Spaces Account
nl: Voer je DigitalOcean Spaces account in

en: Enter Your Dropbox Information
nl: Voer je Dropbox informatie in

en: Enter Your FTP Account
nl: Voer je FTP account in

en: Enter Your Google Drive Information
nl: Voer je Google Drive informatie in

en: Enter Your Microsoft OneDrive Information
nl: Voer je Microsoft OneDrive informatie in

en: Enter Your SFTP Account
nl: Voer je SFTP account in

en: Enter a unique alias: e.g. Amazon S3-001
nl: Voer een unieke alias in: bijv. Amazon S3-001

en: Enter a unique alias: e.g. DOS-001
nl: Geef een unieke alias: bijv. DOS-001

en: Enter a unique alias: e.g. Dropbox-001
nl: Geef een unieke alias: bijv. Dropbox-001

en: Enter a unique alias: e.g. Google Drive-001
nl: Voer een unieke alias in: bijv. Google Drive-001

en: Enter a unique alias: e.g. OneDrive-001
nl: Geef een unieke alias: bijv. OneDrive-001

en: Enter a unique alias: e.g. SFTP-001
nl: Geef een unieke alias: bijv. SFTP-001

en: Enter an absolute path and a custom subdirectory (optional) for holding the backups of current website. For example, /home/username/customfolder
nl: Voer een absoluut pad in en een aangepaste sub folder (optioneel) voor het bewaren van de back-ups van de huidige site. Bijvoorbeeld, /home/username/customfolder

en: Enter an absolute path and a custom subdirectory (optional) for holding the backups of current website. For example, /var/customfolder/
nl: Voer een absoluut pad in en een aangepaste submap (optioneel) voor het bewaren van de back-ups van de huidige site. Bijvoorbeeld, /var/customfolder/

en: Enter an existed Bucket to create a custom backup storage directory.
nl: Voer een bestaande bucket in om een aangepaste back-up opslag folder te maken.

en: Enter an existed Space to create a custom backup storage directory.
nl: Voer een bestaande Space in om een aangepaste back-up opslag folder te maken.

en: Enter an unique alias: e.g. FTP-001
nl: Geef een unieke naam (alias): bijv. FTP-001

en: Enter the DigitalOcean Endpoint for the storage
nl: Voer het DigitalOcean Spaces Endpoint in

en: Enter the FTP server password.
nl: Voer het FTP server wachtwoord in.

en: Enter the FTP server.
nl: Voer de FTP server in.

en: Enter the server address.
nl: Voer het serveradres in.

en: Enter the server port.
nl: Voer de server poort in.

en: Enter the user name.
nl: Voer de gebruikersnaam in.

en: Enter the user password.
nl: Voer het gebruikerswachtwoord in.

en: Enter your Amazon S3 access key.
nl: Voer je Amazon S3 toegangssleutel in.

en: Enter your Amazon S3 secret key.
nl: Voer je Amazon S3 geheime sleutel in.

en: Enter your DigitalOcean Spaces access key
nl: Voer je DigitalOcean Spaces toegangssleutel in

en: Enter your DigitalOcean Spaces secret key
nl: Voer je DigitalOcean Spaces geheime sleutel in

en: Enter your FTP server user name.
nl: Voer je FTP server gebruikersnaam in.

en: Error occurred while parsing the request data. Please try to run backup again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het parseren van de aanvraaggegevens. Probeer de back-up opnieuw uit te voeren.

en: Error occurred while parsing the request data. Please try to run export task again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het parseren van de aanvraaggegevens. Probeer de exporttaak opnieuw uit te voeren.

en: Error:
nl: Fout:

en: Exclude images by folder path
nl: Afbeeldingen uitsluiten op map pad

en: Exclude the files which are larger than
nl: Sluit de bestanden uit die groter zijn dan

en: Export
nl: Exporteren

en: Export & Import
nl: Export & import

en: Export and Download
nl: Exporteren en downloaden

en: Export error:
nl: Export fout:

en: Export posts or pages with images in bulk.
nl: Exporteer berichten of pagina's met afbeeldingen in bulk.

en: Extract files by index for restoration
nl: Extraheer bestanden per index voor herstel

en: FTP password
nl: FTP wachtwoord

en: FTP server (server's port 21)
nl: FTP server (server poort 21)

en: Failed to delete the remote storage, can not retrieve the storage infomation. Please try again.
nl: Het is mislukt om de externe opslag te verwijderen, kan de opslaginformatie niet ophalen. Probeer het opnieuw.

en: Failed to get the remote storage information. Please try again later.
nl: Het is mislukt om de externe opslag informatie te krijgen. Probeer het later nog eens.

en: Features
nl: Functies

en: Fetching attachments is not enabled
nl: Bijlagen ophalen is niet ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: File Copy Count
nl: Bestand kopie aantal

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Regex
nl: Bestand regex

en: File Size:
nl: Bestandsgrootte:

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: File not found. Please retry again.
nl: Bestand niet gevonden. Probeer het nog eens.

en: File size not match. please retry again.
nl: Bestandsgrootte komt niet overeen. Probeer het nog eens.

en: Files
nl: Bestanden

en: Filter Posts/Pages
nl: Berichten/pagina's filteren

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Fortnightly
nl: Veertiendaags

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate
nl: Genereer

en: Get Support on Forum
nl: Krijg ondersteuning op het forum

en: Getting backup directory failed. Please try again later.
nl: Het ophalen van de back-up folder is mislukt. Probeer het later nog eens.

en: Highlighted icon illuminates that you have choosed a remote storage to store backups
nl: Het gemarkeerde pictogram geeft aan dat je een externe opslag hebt gekozen om back-ups op te slaan

en: How to get a site key?
nl: Hoe krijg ik een site sleutel?

en: How to get an Amazon S3 secret key.
nl: Hoe krijg ik een AmazonS3 geheime sleutel.

en: How to get an AmazonS3 access key.
nl: Hoe kom ik aan een AmazonS3 toegangssleutel.

en: How to migrate Wordpress site manually to a new domain(site) with WPvivid backup plugin?
nl: Hoe kan ik WordPress site handmatig migreren naar een nieuw domein (site) met WPvivid backup plugin?

en: How to restore your website from a backup(scheduled, manual, uploaded and received backup)
nl: Hoe je site herstellen vanaf een back-up (geplande, manuele, geüploade en ontvangen back-up)

en: I am using:
nl: Ik maak gebruik van:

en: If you are a MainWP user, you can set up and control WPvivid Backup Free and Pro for every child site directly from your MainWP dashboard, using our WPvivid Backup for MainWP extension.
nl: Als je een MainWP gebruiker bent, kan je WPvivid Backup Free en Pro instellen en beheren voor elke subsite direct vanuit je MainWP dashboard, met behulp van onze WPvivid Backup for MainWP extensie.

en: If you didn’t configure SMTP on your site, click the button below to download the relevant information (website info and error logs) to your PC when you are encountering some errors. Sending the files to us will help us diagnose what happened.
nl: Als je SMTP niet heeft geconfigureerd op je site, klik dan op de knop hieronder om de relevante informatie (site info en foutlogs) te downloaden naar je PC wanneer je fouten tegenkomt. Het verzenden van de bestanden naar ons zal ons helpen te diagnosticeren wat er is gebeurd.

en: If you have configured SMTP on your site, enter your email address and click the button below to send us the relevant information (website info and errors logs) when you are encountering errors. This will help us figure out what happened. Once the issue is resolved, we will inform you by your email address.
nl: Als je SMTP op je site heeft geconfigureerd, vul dan je e-mailadres in en klik op de knop hieronder om ons de relevante informatie te sturen (site info en fouten logs) wanneer je fouten tegenkomt. Dit zal ons helpen te achterhalen wat er is gebeurd. Zodra het probleem is opgelost, zullen we je via je e-mailadres informeren.

en: If you need any help with our plugin, start a thread on the plugin support forum and we will respond shortly.
nl: Als je hulp nodig hebt met onze plugin, start dan een thread op het plugin ondersteuningsforum en we zullen snel reageren.

en: Image Cleaner
nl: Afbeelding opschoner

en: Image Optimization Pro (Unlimited/domain)
nl: Image Optimization Pro (Ongelimiteerd/domein)

en: Import
nl: Importeren

en: Import Setting
nl: Importeer instellingen

en: Import completed successfully.
nl: Import succesvol afgerond.

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: Import posts or pages with images in bulk.
nl: Importeer berichten of pagina's met afbeeldingen in bulk.

en: Importing the json file can help you set WPvivid's configuration on another wordpress site quickly.
nl: Het importeren van het json bestand kan je helpen om WPvivid configuratie snel in te stellen op een andere WordPress site.

en: In order to allow another site to send a backup to this site, please generate a key below. Once the key is generated, this site is ready to receive a backup from another site. Then, please copy and paste the key in sending site and save it.
nl: Om een andere site in staat te stellen een back-up naar deze site te sturen, dien je hieronder een sleutel te genereren. Zodra de sleutel is gegenereerd, is deze site klaar om een back-up van een andere site te ontvangen. Kopieer en plak de sleutel in de verzendende site en sla hem op.

en: In order to execute the scheduled backups properly, please set the DISABLE_WP_CRON constant to false. If you are using an external cron system, simply click 'X' to dismiss this message.
nl: Om de geplande back-ups correct uit te voeren, moet je de constante DISABLE_WP_CRON op false zetten. Als je een extern cron systeem gebruikt, klik je gewoon op 'X' om dit bericht te negeren.

en: In the tab, you can scan your media folder (uploads) to find unused images and isolate specific or all unused images.
nl: In de tab kun je je media map (uploads) scannen om ongebruikte afbeeldingen te vinden en specifieke of alle ongebruikte afbeeldingen te isoleren.

en: Invalid email address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Isolate all images
nl: Isoleer alle afbeeldingen

en: Isolate selected images
nl: Isoleer geselecteerde afbeeldingen

en: Isolated Media
nl: Geïsoleerde media

en: Isolating images...
nl: Afbeeldingen isoleren...

en: It is recommended to choose PDO option if pdo_mysql extension is installed on your server, which lets you backup and restore your site faster.
nl: Het wordt aanbevolen om de PDO optie te kiezen als de pdo_mysql extensie op je server is geïnstalleerd, waarmee je sneller back-ups kan maken en je site kan terugzetten.

en: Junk Size:
nl: Junk grootte:

en: Keep permalink when transferring website
nl: Bewaar permalink bij het verplaatsen van de site

en: Keep staging sites when deleting the plugin
nl: Bewaar sites van testomgevingen als ik de plugin verwijder

en: Keep storing the backups in localhost after uploading to remote storage
nl: Blijf de back-ups opslaan op localhost na het uploaden naar opslag op afstand

en: Key
nl: Sleutel

en: Last Backup:
nl: Laatste back-up:

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Like the plugin? A
nl: Vind je de plugin leuk? Een

en: Local Storage Directory:
nl: Lokale opslag folder:

en: Local storage directory:
nl: Lokale opslag map:

en: Log File Name
nl: Logbestand naam

en: Log File Name
nl: Log bestand naam

en: Log Type
nl: Logtype

en: Logs Size:
nl: Grootte van logs:

en: Manual
nl: Handleiding

en: Max File Size
nl: Max. bestandsgrootte

en: Maximum rows of data to be processed per request for restoration
nl: Maximale rijen gegevens die moeten worden verwerkt per aanvraag tot herstel

en: Maximum rows of data to be processed per request.
nl: Maximale rijen gegevens die per aanvraag moeten worden verwerkt.

en: Maximum size of sql file to be imported per request for restoration
nl: Maximale grootte van het SQL bestand dat moet worden geïmporteerd per aanvraag voor herstel

en: Maximum size of the files copied to a staging site. All files larger than this value will be ignored. If you set the value of 0 MB, all files will be copied to a staging site.
nl: Maximale grootte van de bestanden die naar een staging site worden gekopieerd. Alle bestanden groter dan deze waarde zullen worden genegeerd. Als je de waarde 0 MB instelt, zullen alle bestanden worden gekopieerd naar een staging site.

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Media Cleaner Settings
nl: Media schoner instellingen

en: Media Files Quantity Processed Per Request
nl: Mediabestanden verwerkte hoeveelheid per aanvraag

en: Media Files Size
nl: Mediabestanden grootte

en: Media path:
nl: Media pad:

en: Merge all the backup files into single package when a backup completes. This will save great disk spaces, though takes longer time. We recommended you check the option especially on sites with insufficient server resources.
nl: Voeg alle back-upbestanden samen in één pakket wanneer een back-up afgerond is. Dit bespaart veel schijfruimte, maar kost meer tijd. We raden je aan deze optie te controleren, vooral op sites met onvoldoende serverbronnen.

en: Method 1.
nl: Methode 1.

en: Method 2.
nl: Methode 2.

en: Migrate WordPress
nl: Migreer WordPress

en: Migration is complete and htaccess file is replaced. In order to successfully complete the migration, you'd better reinstall 301 redirect plugin, firewall and security plugin, and caching plugin if they exist.
nl: Migratie is afgerond en htaccess bestand is vervangen. Om de migratie succesvol te voltooien, kun je het beste 301 omleiden plugin, firewall en beveiliging plugin, en caching plugin opnieuw installeren als ze bestaan.

en: Missed schedule
nl: Gemist schema

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More post types coming soon...
nl: Meer berichttypes komen binnenkort...

en: Mulitsite Support
nl: Multisite ondersteuning

en: My web hosting provider is:
nl: Mijn web hosting provider is:

en: Name your folder, this folder must be writable for creating backup files.
nl: Geef je map een naam, deze map moet beschrijfbaar zijn voor het maken van back-up bestanden.

en: Network Connection:
nl: Netwerk connectie:

en: Never
nl: Nooit

en: Next Backup:
nl: Volgende back-up:

en: Next Step
nl: Volgende stap

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Note: The files you want to upload must be a backup created by WPvivid backup plugin. Make sure that uploading every part of a backup to the directory if the backup is split into many parts
nl: Opmerking: de bestanden die je wil uploaden moeten een back-up zijn die is gemaakt door WPvivid back-up plugin. Zorg ervoor dat het uploaden van elk deel van een back-up naar de folder als de back-up is opgesplitst in vele delen

en: Number of DB rows, that are copied within one ajax query. The higher value makes the database copy process faster. 
                    Please try a high value to find out the highest possible value. If you encounter timeout errors, try lower values until no 
                    more errors occur.
nl: Aantal DB rijen, die worden gekopieerd binnen één Ajax query. Hoe hoger de waarde, hoe sneller het database kopieer proces. 
                    Probeer een hoge waarde om de hoogst mogelijke waarde uit te vinden. Als je time-out fouten tegenkomt, probeer dan lagere waarden tot er geen 
                     meer fouten optreden.

en: Number of DB rows, that are processed within one ajax query. The higher value makes the DB replacement process faster. 
                    If timeout erros occur, decrease the value because this process consumes a lot of memory.
nl: Aantal DB rijen, dat wordt verwerkt binnen één Ajax query. Hoe hoger de waarde, hoe sneller het DB vervangingsproces. 
                    Als time-out errors optreden, verlaag dan de waarde omdat dit proces veel geheugen verbruikt.

en: Number of files to copy that will be copied within one ajax request. The higher value makes the file copy process faster. 
                    Please try a high value to find out the highest possible value. If you encounter timeout errors, try lower values until no more errors occur.
nl: Aantal te kopiëren bestanden dat zal worden gekopieerd binnen één Ajax aanvraag. Hoe hoger de waarde, hoe sneller het kopieerproces van het bestand. 
                    Probeer een hoge waarde om de hoogst mogelijke waarde uit te vinden. Als je time-out fouten tegenkomt, probeer dan lagere waarden totdat er geen fouten meer optreden.

en: Once checked, all this sites backups sent to a remote storage destination will be uploaded to this storage by default.
nl: Eenmaal aangevinkt, zullen alle back-ups van deze site die naar een externe opslagbestemming worden verzonden, standaard naar deze opslag worden geüpload.

en: Only Database
nl: Alleen database

en: Only letters (except for wpvivid) and numbers are allowed.
nl: Alleen letters (behalve voor wpvivid) en getallen toegestaan.

en: Only send an email notification when a backup fails
nl: Alleen een e-mail melding verzenden wanneer de back-up mislukt

en: Out of date backups have been removed.
nl: Verouderde back-ups zijn verwijderd.

en: Overwrite existing pages
nl: Overschrijf bestaande pagina's

en: PHP Memory Limit for backup
nl: PHP geheugen beperking voor back-up

en: PHP Memory Limit for restoration
nl: PHP geheugen beperking voor terugzetten

en: PHP Script Execution Timeout
nl: Time-out voor uitvoering PHP Script

en: PHP script execution timeout for backup
nl: Time-out voor uitvoering van PHP-script voor back-up

en: PHP script execution timeout for restore
nl: Time-out voor uitvoering van PHP-script voor herstellen

en: Page
nl: Pagina

en: Path
nl: Pad

en: PclZip is a much slower but more stable zip method that is included in every WordPress install. WPvivid will automatically switch to PclZip if the ZIP extension is not installed within your PHP.
nl: PclZip is een veel langzamere, maar stabielere zip methode die is opgenomen in elke WordPress installatie. WPvivid schakelt automatisch over naar PclZip als de ZIP extensie niet binnen je PHP is geïnstalleerd.

en: Please choose one storage to save your backups (remote storage)
nl: Kies een opslagplaats om je back-ups op te slaan (externe opslag)

en: Please describe your problem here.
nl: Beschrijf je probleem hier.

en: Please do not close the page or switch to other pages when a restore task is running, as it could trigger some unexpected errors.
nl: Sluit de pagina niet en ga niet naar een andere pagina terwijl er een hersteltaak wordt uitgevoerd, want dat kan onverwachte fouten veroorzaken.

en: Please don't refresh the page while running a scan.
nl: Deze pagina niet verversen zolang de scan loopt.

en: Please enter a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Please paste the key below.
nl: Plak de sleutel hieronder.

en: Please select an existing author to start importing.
nl: Selecteer een bestaande auteur om het importeren te beginnen.

en: Please select at least one item.
nl: Selecteer op zijn minst één item.

en: Port
nl: Poort

en: Post
nl: Bericht

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post Types
nl: Berichttypes

en: Posts Quantity Processed Per Request
nl: Berichten verwerkte hoeveelheid per aanvraag

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Prepare to Download
nl: Klaarmaken om te downloaden

en: Prepare to download the backup
nl: Klaarmaken om de back-up te downloaden

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Pro feature: Add another email address to get report
nl: Pro functie: voeg een ander e-mailadres toe om rapport te krijgen

en: Pro feature: Change the FTP default port number
nl: Pro functie: verander het standaard FTP poort nummer

en: Pro feature: Create a directory for storing the backups of the site
nl: Pro functie: maak een folder voor het opslaan van de back-ups van de site

en: Pro feature: Retain more backups
nl: Pro functie: behoud meer back-ups

en: Pro feature: learn more
nl: Pro functie: leer meer

en: Progress:
nl: Vooruitgang:

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Rate Us
nl: Beoordeel ons

en: Read
nl: Lezen

en: Reading the log failed. Please try again.
nl: Het lezen van het log is mislukt. Probeer opnieuw.

en: Ready to backup. Progress: 0%, running time: 0second.
nl: Klaar om te back-uppen. Voortgang: 0%, looptijd: 0 seconden.

en: Ready to export. Progress: 0%, running time: 0second.
nl: Klaar om te exporteren. Voortgang: 0%, looptijd: 0 seconden.

en: Remote Storage
nl: Externe opslag

en: Remote Storage Alias
nl: Alias voor externe opslag

en: Remote Storage Directory:
nl: Externe opslag folder:

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove out-of-date backups
nl: Verouderde back-ups verwijderen

en: Remove the remote storage
nl: Verwijder de externe opslaglocatie

en: Reset Filters
nl: Reset filters

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore Database Snapshots
nl: Herstel snapshots van database

en: Restore Your Site from a Backup
nl: Je site herstellen van een back-up

en: Restore all images
nl: Alle afbeeldingen herstellen

en: Restore backup from:
nl: Back-up terugzetten van:

en: Restore completed successfully.
nl: Terugzetten met succes afgerond.

en: Restore failed.
nl: Terugzetten mislukt.

en: Restore function will replace the current site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories with the existing equivalents in the selected backup.
nl: De herstelfunctie zal de thema's, plugins, uploads, database en/of andere inhoudsmappen van de huidige site vervangen door de bestaande equivalenten in de geselecteerde back-up.

en: Restore selected images
nl: Herstel geselecteerde afbeeldingen

en: Restoring images...
nl: Afbeeldingen herstellen...

en: Retrieve the backup to localhost
nl: Haal de back-up op naar localhost

en: Retrieving the backup information failed while showing log. Please try again later.
nl: Het ophalen van de back-up informatie is mislukt tijdens het tonen van het log. Probeer het later opnieuw.

en: Retrieving the backup(s) information failed while deleting the selected backup(s). Please try again later.
nl: Het ophalen van de back-up(s) informatie is mislukt tijdens het verwijderen van de geselecteerde back-up(s). Probeer het later nog eens.

en: Retriving (remote storage to web server)
nl: Ophalen (opslag op afstand naar webserver)

en: Retrying
nl: Opnieuw proberen

en: Roles & Capabilities
nl: Rollen en rechten

en: Sample:
nl: Voorbeeld:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Backups to Local
nl: Back-ups naar lokaal opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save backups on localhost (web server)
nl: Back-ups opslaan op localhost (webserver)

en: Scan Uploaded Exports
nl: Scannen van geüploade exporten

en: Scan uploaded backup or received backup
nl: Scan geüploade back-up of ontvangen back-up

en: Scanned:
nl: Gescand:

en: Schedule
nl: Planning

en: Schedule Settings
nl: Planning instellingen

en: Schedule Status:
nl: Planningsstatus:

en: Scheduled
nl: Ingepland

en: Search
nl: Zoeken

en: Seconds
nl: Seconden

en: See Plans
nl: Bekijk abonnementen

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: Select an existing author:
nl: Selecteer een bestaande auteur:

en: Select bulk action
nl: Selecteer bulkactie

en: Send Backup to Remote Storage:
nl: Deze back-up verzenden naar externe opslag:

en: Send Debug Information to Us
nl: Stuur debug informatie naar ons

en: Send backups to remote storage (You can choose whether to keep the backup in localhost after it is uploaded to cloud storage in Settings.)
nl: Stuur back-ups naar externe opslag (Je kan kiezen of je de back-up op localhost wilt bewaren nadat deze is geüpload naar cloudopslag in Instellingen).

en: Send succeeded.
nl: Verzenden geslaagd.

en: Server Address
nl: Serveradres

en: Server Time:
nl: Servertijd:

en: Server-side encryption.
nl: Versleuteling aan de serverkant.

en: Set as the default remote storage.
nl: Instellen als de standaard externe opslag.

en: Set how many media files to process per request. The value should be set depending on your server performance and the recommended value is 100.
nl: Bepaal hoeveel media bestanden verwerkt moeten worden per keer. De waarde moet bepaald worden door je server capaciteit en de aangeraden waarde is 100.

en: Set how many posts to process per request. The value should be set depending on your server performance and the recommended value is 20.
nl: Bepaal hoeveel berichten verwerkt moeten worden per keer. De waarde moet bepaald worden door je server capaciteit en de aangeraden waarde is 20.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show Pages
nl: Toon pagina's

en: Show Posts
nl: Toon berichten

en: Show WPvivid backup plugin on top admin bar
nl: Toon WPvivid back-up plugin op bovenste toolbar

en: Size
nl: Grootte

en: Small Business
nl: Klein bedrijf

en: Some web hosting providers limit large zip files (e.g. 200MB), and therefore splitting your backup into many parts is an ideal way to avoid hitting the limitation if you are running a big website.  Please try to adjust the value if you are encountering backup errors. When you set a value of 0MB, backups will be split every 4GB.
nl: Sommige webhostingproviders beperken grote zip bestanden (bijv. 200MB), en daarom is het opsplitsen van je back-up in meerdere delen een ideale manier om de limiet te vermijden als je een grote site hebt. probeer de waarde aan te passen als je back-up fouten tegenkomt. wanneer je een waarde van 0MB instelt, worden back-ups elke 4GB opgesplitst.

en: Some web hosting providers limit large zip files (e.g. 200MB), and therefore splitting your backup into many parts is an ideal way to avoid hitting the limitation if you are running a big website. Please try to adjust the value if you are encountering backup errors. If you use a value of 0 MB, any backup files won't be split.
nl: Sommige webhosting providers beperken grote zip bestanden (bijv. 200MB), en daarom is het opsplitsen van je back-up in meerdere delen een ideale manier om de beperking niet te raken als je een grote site beheert. Probeer de waarde aan te passen als je back-up fouten tegenkomt. Als je een waarde van 0 MB gebruikt, zullen eventuele back-upbestanden niet worden gesplitst.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan in verband met veiligheidsredenen.

en: Space Name(e.g. test)
nl: Space ruimte (bijv. test)

en: Specify the number of files to be extracted per request. The lower the number is, the slower the restoration, but the lower the chance of a timeout error or restore failure.
nl: Geef het aantal bestanden op dat per aanvraag moet worden uitgepakt. Hoe lager het getal is, hoe langzamer het herstel, maar hoe kleiner de kans op een time-out fout of herstel fout.

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Split a sql file every this size
nl: Splits een SQL bestand van elke grootte

en: Staging Logs
nl: Staging logs

en: Staging Memory Limit
nl: Staging geheugenlimiet

en: Staging Settings
nl: Staging instellingen

en: Step One: In the backup list, click the 'Restore' button on the backup you want to restore. This will bring up the restore tab
nl: Stap een: in de back-up lijst, klik op de knop 'Herstellen' om de te herstellen back-up te kiezen. Dit zal je naar de herstel tab brengen

en: Step Three: Click 'Restore' button
nl: Stap drie: klik op de knop "Herstel"

en: Step Two: Choose an option to complete restore, if any
nl: Stap twee: kies een optie om het terugzetten te voltooien, indien nodig

en: Storage
nl: Opslag

en: Storage Edit
nl: Opslag bewerken

en: Storage Provider
nl: Opslag provider

en: Storage class: Standard (infrequent access).
nl: Opslagklasse: standaard (onregelmatige toegang).

en: Storages
nl: Opslag mogelijkheden

en: Subsite Description
nl: Beschrijving van subsite

en: Subsite Tables/Folders
nl: Subsite tabellen/mappen

en: Subsite Title
nl: Titel van de subsite

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Task time out.
nl: Taak time out.

en: Task timed out.
nl: Taak timed out.

en: Test Email
nl: E-mail testen

en: Test and Add
nl: Test en toevoegen

en: The action is irreversible! It will remove all backups are out-of-date (including local web server and remote storage) if they exist.
nl: De actie is onomkeerbaar! Het zal alle back-ups verwijderen die verouderd zijn (inclusief lokale webserver en externe opslag) als ze bestaan.

en: The backup is not responding for a while, do you want to force cancel it?
nl: De back-up reageert een tijdje niet, wil je deze geforceerd annuleren?

en: The backup is stored on the remote storage, click on the button to download it to localhost.
nl: De back-up is opgeslagen op de externe opslag, klik op de knop om deze te downloaden naar localhost.

en: The backup will be canceled after backing up the current chunk ends.
nl: De back-up wordt geannuleerd nadat de back-up van de huidige chunk is afgerond.

en: The export task is not responding.
nl: De export taak reageert niet.

en: The feature can help you transfer a Wordpress site to a new domain(site). It would be a convenient way to migrate your WP site from dev environment to live server or from old server to the new.
nl: De functie kan je helpen om een WordPress site te verhuizen naar een nieuw domein (site). Het zou een handige manier zijn om je WP site te migreren van dev omgeving naar live server of van oude server naar de nieuwe.

en: The importing file info
nl: De invoerbestand info

en: The key has expired.
nl: De sleutel is verlopen.

en: The key is invalid.
nl: De sleutel is ongeldig.

en: The key will expire in
nl: De sleutel vervalt in

en: The last backup message not found.
nl: Het laatste back-up bericht is niet gevonden.

en: The local storage path is required.
nl: Het pad voor de lokale opslag is vereist.

en: The log not found.
nl: Het log is niet gevonden.

en: The number of files compressed to the backup zip each time
nl: Het aantal bestanden dat elke keer naar de back-up zip wordt gecomprimeerd

en: The pdo_mysql extension is not detected. Please install the extension first or choose wpdb option for Database connection method.
nl: De pdo_mysql extensie is niet gevonden Installeer deze extensie eerst of kies voor de wpdb optie als database connectie methode.

en: The restore file not found. Please verify the file exists.
nl: Het herstelbestand is niet gevonden. Controleer of het bestand bestaat.

en: The selected file is not the setting file for WPvivid. Please upload the right file.
nl: Het geselecteerde bestand is niet het instellingsbestand voor WPvivid. Upload het juiste bestand.

en: The selected item(s) will be permanently deleted. Are you sure you want to continue?
nl: De geselecteerde item(s) zullen permanent worden verwijderd. Weet je zeker dat je wil doorgaan?

en: The selected junk files have been deleted.
nl: De geselecteerde junk bestanden zijn verwijderd.

en: The settings are only for manual backup, which won't affect schedule settings.
nl: De instellingen zijn alleen voor handmatige back-ups, die geen invloed hebben op de schema instellingen.

en: The simplexml extension is not detected. Please install the extension first.
nl: De extensie simplexml is niet gedetecteerd. Installeer de extensie eerst.

en: The smaller it is, the slower the restoration will be, but the lower the chance of a timeout error.
nl: Hoe kleiner het is, hoe langzamer het herstel zal zijn, maar hoe kleiner de kans op een time-out fout.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut down the progress of 
                    creating a staging site. If the progress  encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website. Please try to 
                    scale the value bigger.
nl: De time-out is niet je server PHP time-out. Met de uitvoeringstijd uitgeput, zal onze plugin de voortgang van  
                    het maken van een staging site. Als de voortgang een time-out tegenkomt, betekent dit dat je een middelgrote of grote site hebt. Probeer 
                    de waarde groter te schalen.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut the process of backup down. If the progress of backup encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website, please try to scale the value bigger.
nl: De time-out is niet je server PHP time-out. Met de uitvoering tijd uitgeput, zal onze plugin het proces van back-up stilleggen. Als de voortgang van de back-up een time-out tegenkomt, betekent dit dat je een middelgrote of grote site hebt, probeer dan de waarde groter te schalen.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut the process of restore down. If the progress of restore encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website, please try to scale the value bigger.
nl: De time-out is niet je server PHP time-out. Als de uitvoeringstijd op is, zal onze plugin het proces van herstellen stoppen. Als de voortgang van het herstel stuit op een time-out dat betekent dat je een middelgrote of grote site, probeer dan de waarde groter schaal.

en: The value of 'Chunk Size' can't be empty.
nl: De waarde van 'Chunck grootte' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Compress file every' can't be empty.
nl: De waarde van 'Elk bestand comprimeren' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'DB Copy Count' can't be empty.
nl: De waarde van 'DB kopie aantal' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'DB Replace Count' can't be empty.
nl: De waarde van 'DB vervang aantal' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Delay Between Requests' can't be empty.
nl: De waarde van 'Vertraging tussen aanvragen' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Exclude files which are larger than' can't be empty.
nl: De waarde van 'Bestanden uitsluiten die groter zijn dan' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'File Copy Count' can't be empty.
nl: De waarde van 'Bestand kopie aantal' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Max File Size' can't be empty.
nl: De waarde van 'Max. bestandsgrootte' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Maximum rows of data to be processed per request for restoration' can't be empty.
nl: De waarde van 'Maximum rijen met te verwerken gegevens per herstel aanvraag' mag niet leeg zijn.

en: The value of 'Maximum size of sql file to be imported per request for restoration' can't be empty.
nl: De waarde 'Maximale grootte van het SQL bestand dat moet worden geïmporteerd per herstel aanvraag' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Media Files Quantity Processed Per Request' can't be empty.
nl: De waarde van 'Hoeveelheid verwerkte mediabestanden per aanvraag' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'PHP Scripts Execution Timeout' can't be empty.
nl: De waarde van 'PHP scripts uitvoering timeout' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'PHP memory limit for backup' can't be empty.
nl: De waarde van 'PHP geheugenlimiet voor back-up' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'PHP memory limit for restoration' can't be empty.
nl: De waarde van 'PHP geheugenlimiet voor herstelling' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'PHP scripts execution timeout for backup' can't be empty.
nl: De waarde van 'PHP scripts uitvoering time-out voor back-up' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'PHP scripts execution timeout for restore' can't be empty.
nl: De waarde van 'PHP scripts uitvoering time-out voor herstelling' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Posts Quantity Processed Per Request' can't be empty.
nl: De waarde van 'Bericht hoeveelheid verwerkt per aanvraag' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Split a sql file every this size' can't be empty.
nl: De waarde van 'Split a SQL file every this size' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'Staging Memory Limit' can't be empty.
nl: De waarde van 'Staging geheugen limiet' kan niet leeg zijn.

en: The value of 'The number of files compressed to the backup zip each time' can't be empty.
nl: De waarde van 'Het aantal bestanden dat elke keer naar de back-up zip wordt gecomprimeerd' kan niet leeg zijn.

en: There are two ways available to send us the debug information. The first one is recommended.
nl: Er zijn twee manieren om ons de debug informatie te sturen. De eerste wordt aanbevolen.

en: There is no default remote storage configured. Please set it up first.
nl: Er is geen standaard externe opslag geconfigureerd. Stel deze eerst in.

en: There was an error when reading this WXR file
nl: Er is een fout opgetreden bij het inlezen van dit WXR bestand

en: This backup can only be deleted manually
nl: Deze back-up kan alleen handmatig worden verwijderd

en: This backup is locked, are you sure to remove it? This backup will be deleted permanently from your hosting (localhost) and remote storages.
nl: Deze back-up is vergrendeld, weet je zeker dat je hem wil verwijderen? Deze back-up zal permanent verwijderd worden van je hosting (localhost) en externe opslagplaatsen.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl: Het lijkt erop dat dit geen WXR bestand is, ontbrekend/ongeldig WXR versienummer

en: This mode allows fine-tuning of backup parameters. Incorrect configuration can lead to backup failures. It is recommended to use only with specific guidance from our support team.
nl: In deze modus kunnen de back-up parameters nauwkeurig worden ingesteld. Een onjuiste configuratie kan leiden tot mislukte back-ups. Het wordt aanbevolen om deze alleen te gebruiken met specifieke begeleiding van ons ondersteuningsteam.

en: This mode offers a good balance between backup speed and resource usage. It's suitable for most web hosting environments.
nl: Deze modus biedt een goede balans tussen back-upsnelheid en gegevensbrongebruik. Hij is geschikt voor de meeste webhostingomgevingen.

en: This mode uses more server resources to reduce backup time, but is only recommended for dedicated servers. If backups time out or get stuck, consider Mid or Low mode. Backups are split into 4GB chunks.
nl: Deze modus gebruikt meer gegevensbronnen op de server om de back-uptijd te verkorten, maar wordt alleen aanbevolen voor dedicated servers. Als back-ups uitlopen of vastlopen, overweeg dan de modus mid of low. Back-ups worden opgesplitst in brokken van 4 GB.

en: This request might delete the backup being downloaded, are you sure you want to continue?
nl: Deze aanvraag kan de back-up die wordt gedownload verwijderen, weet je zeker dat je wil doorgaan?

en: This request will delete the backup being downloaded, are you sure you want to continue?
nl: Deze aanvraag zal de back-up verwijderen die wordt gedownload, weet je zeker dat je wil doorgaan?

en: This tab displays the isolated images and their locations. You can choose to restore or delete specific isolated images.
nl: Deze tab toont de losse afbeeldingen en hun locaties. Je kan ervoor kiezen om deze geïsoleerde afbeeldingen te verwijderen of herstellen.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, terms and images (original images, featured images and thumbnails).
nl: Dit zal al je berichten, pagina's, reacties, termen en afbeeldingen (originele afbeeldingen, uitgelichte afbeeldingen en thumbnails) bevatten.

en: Time
nl: Tijd

en: Tips: Click the button below to scan all uploaded or received backups in directory
nl: Tips: klik op de knop hieronder om alle geüploade of ontvangen back-ups in de folder te scannen

en: Tips: For security reason, please choose an appropriate expiration time for the key.
nl: Tips: om veiligheidsredenen, kies een geschikte vervaltijd voor de sleutel.

en: To add Dropbox, please get Dropbox authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
nl: Om Dropbox toe te voegen, moet je eerst Dropbox authenticatie krijgen. Eenmaal geauthenticeerd, word je omgeleid naar deze pagina, dan kan je opslaginformatie toevoegen en opslaan

en: To add Dropbox, please get Dropbox authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it.
nl: Om Dropbox toe te voegen, moet je eerst Dropbox authenticatie krijgen. Na de authenticatie word je omgeleid naar deze pagina. Dan kan je de opslaginformatie toevoegen en opslaan.

en: To add Google Drive, please get Google authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
nl: Om Google Drive toe te voegen, moet je eerst Google authenticatie krijgen. Eenmaal geauthenticeerd, word je omgeleid naar deze pagina, dan kan je opslaginformatie toevoegen en opslaan

en: To add OneDrive, please get Microsoft authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
nl: Om OneDrive toe te voegen, moet je eerst Microsoft authenticatie krijgen. Eenmaal geauthenticeerd, word je omgeleid naar deze pagina, dan kan je opslaginformatie toevoegen en opslaan

en: To properly display the imported content, please make sure that the importing and exporting sites have the same environment, for example, same theme or pages built with the same page builder.
nl: Om de geïmporteerde inhoud correct weer te geven, moet je ervoor zorgen dat de importerende en exporterende sites dezelfde omgeving hebben, bijvoorbeeld hetzelfde thema of pagina's gebouwd met dezelfde pagina bouwer.

en: Too many resumption attempts.
nl: Te veel pogingen om opnieuw te proberen.

en: Total Folders:
nl: Totaal aantal mappen:

en: Total Posts:
nl: Totaal aantal berichten:

en: Total Size:
nl: Totale grootte:

en: Transfer succeeded. Please scan the backup list on the destination site to display the backup, then restore the backup.
nl: Overdracht geslaagd. Scan de back-up lijst op de bestemming site om de back-up weer te geven en herstel de back-up.

en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossen

en: Troubleshooting page
nl: Probleemoplossing pagina

en: Try our AVIF and WebP conversion tool, it's free
nl: Probeer onze AVIF en WebP conversie gereedschap, het is gratis

en: Try to select fewer items when you are facing a shortage of server resources (typically presented as a timeout error).
nl: Probeer minder items te selecteren wanneer je te maken krijgt met een tekort aan server gegevensbronnen (meestal gepresenteerd als een time-out fout).

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Kan folder %s niet aanmaken. Is de hoofd folder beschrijfbaar door de server?

en: Unable to delete the locked backup. Please unlock it first and try again.
nl: Kan de vergrendelde back-up niet verwijderen. Ontgrendel hem eerst en probeer het opnieuw.

en: Unable to open the log file.
nl: Het openen van het log bestand is niet mogelijk.

en: Unable to send email. Please check the configuration of email server.
nl: Kan geen e-mail verzenden. Controleer de configuratie van de e-mailserver.

en: Uncheck the option to use FTP active mode when transferring files. Make sure the FTP server you are configuring supports the active FTP mode.
nl: Kies deze optie NIET om actieve FTP modus bij het overzetten van bestanden te gebruiken. Contoleer of je FTP server de actieve FTP modus ondersteunt.

en: Uncheck this to enable FTP active mode.
nl: Haal het vinkje weg om FTP active mode in te schakelen.

en: Unlimited domains
nl: Ongelimiteerd aantal domeinen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Up to 10 domains
nl: Tot 10 domeinen

en: Up to 50 domains
nl: Tot 50 domeinen

en: Upload and Import
nl: Uploaden en importeren

en: Uploaded Backup:
nl: Geüploade back-up:

en: Uploaded:
nl: Geüpload:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nl: of

en: Use this default setting for minimal server resource usage, but expect longer backup times. Best for shared hosting or limited resources. Backups are split into 200MB chunks.
nl: Gebruik deze standaardinstelling voor minimaal gebruik van gegevensbronnen op de server, maar verwacht langere back-uptijden. Het beste voor gedeelde hosting of beperkte gegevensbronnen. Back-ups worden opgesplitst in stukjes van 200MB.

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User Password
nl: Gebruikerswachtwoord

en: User's email address is required.
nl: Een gebruiker e-mailadres is vereist.

en: Using the option will ignore the file larger than the certain size in MB when backing up, '0' (zero) means unlimited.
nl: Het gebruik van de optie zal het bestand groter dan de bepaalde grootte in MB negeren bij het back-uppen, '0' (nul) betekent onbeperkt.

en: WPDB option has a better compatibility, but the speed of backup and restore is slower.
nl: WPDB optie heeft een betere compatibiliteit, maar verlaagt de snelheid.

en: WPvivid Backup Settings
nl: WPvivid back-up instellingen

en: WPvivid support email:
nl: WPvivid ondersteuningse-mail:

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Warning: An alias for remote storage is required.
nl: Waarschuwing: een alias voor externe opslag is vereist.

en: Warning: Root directory is forbidden to set to '/'.
nl: Waarschuwing: Root folder is verboden om in te stellen op '/'.

en: Warning: The alias already exists in storage list.
nl: Waarschuwing: de alias bestaat al in de opslaglijst.

en: Warning: There is no default remote storage available for the scheduled backups, please set up it first.
nl: Waarschuwing: er is geen standaard externe opslag beschikbaar voor de geplande back-ups, stel deze eerst in.

en: We detected that there is already a running backup task. Please wait until it completes then try again.
nl: We hebben ontdekt dat er al een back-uptaak wordt uitgevoerd. Wacht tot het is afgerond en probeer het opnieuw.

en: Web Server Directory:
nl: Webserver folder:

en: Web-server disk space in use by WPvivid
nl: Webserver-opslagruimte in gebruik door WPvivid

en: Website Info Key
nl: Site info sleutel

en: Website Info Value
nl: Site info waarde

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: When checked, this option allows you to keep the current permalink structure when you create a staging site or push a staging site to live.
nl: Als deze optie is aangevinkt, behoudt je de huidige permalink structuur wanneer je een staging site maakt of een staging site live zet.

en: When taking a backup, the plugin will compress this number of files to the backup zip each time. The default value is 500. The lower the value, the longer time the backup will take, but the higher the backup success rate. If you encounter a backup timeout issue, try to decrease this value.
nl: Wanneer je een back-up maakt, comprimeert de plugin dit aantal bestanden elke keer naar de back-up zip. De standaardwaarde is 500. Hoe lager de waarde, hoe langer de back-up duurt, maar hoe hoger het slagingspercentage van de back-up. Als je een time-out probleem met een back-up ondervindt, probeer je deze waarde te verlagen..

en: When the option is checked, anyone will be able to visit the staging site without the need to login. Uncheck it to request a login to visit the staging site.
nl: Als de optie is aangevinkt, kan iedereen de staging site bezoeken zonder in te loggen. Haal het vinkje weg om een login aan te vragen om de staging site te bezoeken.

en: White Label
nl: Wit label

en: With this option checked, Pages/posts already existing will be overwritten with the updated ones in an import.
nl: Met deze optie aangevinkt, zullen al bestaande pagina's/berichten overschreven worden met de geüpdatet bij een import.

en: With this option checked, all staging sites you have created will be retained when the plugin is deleted, just in case you still need them later. The sites will show up again after the plugin is reinstalled.
nl: Met deze optie aangevinkt blijven alle staging sites die je hebt aangemaakt bewaard als de plugin wordt verwijderd, voor het geval je ze later nog nodig hebt. De sites zullen weer verschijnen nadat de plugin opnieuw is geïnstalleerd.

en: With this option checked, when the image is deleted, the corresponding image url in the database that is not used anywhere on your website will also be deleted.
nl: Met deze optie aangevinkt, zal wanneer de afbeelding wordt verwijderd, ook de corresponderende afbeelding URL in de database die nergens op je site wordt gebruikt, worden verwijderd.

en: WordPress Files (Exclude Database)
nl: WordPress bestanden (Exclusief database)

en: You can not use word 'wpvivid' to comment the post.
nl: Je kunt het woord 'wpvivid' niet gebruiken om op het bericht te reageren.

en: You have authenticated the Dropbox account as your remote storage.
nl: Je hebt de Dropbox account geverifieerd als je externe opslag.

en: You have authenticated the Google Drive account as your remote storage.
nl: Je hebt de Google Drive account geverifieerd als je externe opslag.

en: You have authenticated the Microsoft OneDrive account as your remote storage.
nl: Je hebt de Microsoft OneDrive account geverifieerd als je externe opslag.

en: You have successfully added a remote storage.
nl: Je hebt succesvol een externe opslag toegevoegd.

en: You have successfully changed your default remote storage.
nl: Je hebt je standaard externe opslaglocatie succesvol aangepast.

en: Your email:
nl: Je e-mail:

en: ZipArchive has a better flexibility which provides a higher backup success rate and speed. WPvivid Backup Plugin uses ZipArchive method by default. Using this method requires the ZIP extension to be installed within your PHP.
nl: ZipArchive heeft een betere flexibiliteit die een hogere back-up succesratio en snelheid biedt. WPvivid Back-up plugin gebruikt standaard de ZipArchive methode. Voor het gebruik van deze methode is de ZIP extensie vereist binnen je PHP.

en: backups retained
nl: back-ups behouden

[ctx: column name]
en: Title
nl: Titel

en: e.g. if you choose a chunk size of 2MB, a 8MB file will use 4 chunks. Decreasing this value will break the ISP's transmission limit, for example:512KB
nl: bijv. als je een chunk grootte van 2MB kiest, zal een bestand van 8MB 4 chunks gebruiken. Het verlagen van deze waarde zal de transmissie limiet van de ISP breken, bijvoorbeeld:512KB

en: lsolated Folder Path:
nl: Pad van specifieke map:

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: rename directory
nl: folder hernoemen

en: restore failed error unknown
nl: herstellen mislukt onbekende fout

en: review will motivate us a lot.
nl: beoordeling zal ons zeer motiveren.

en: running time:
nl: uitvoeringstijd:

en: share hosting
nl: gedeelde hosting
